Eengezinswoning, tussenwoning Grauwe Gans 8 Bergen op Zoom

Grauwe Gans 8, 4617 KE Bergen op Zoom

101 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Grauwe Gans 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 139 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Grauwe Gans 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grauwe Gans 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
79.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grauwe Gans 8

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Grauwe Gans 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Grauwe Gans 8?

De prijsindicatie voor Grauwe Gans 8 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €3.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grauwe Gans 8 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Grauwe Gans 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grauwe Gans 8?

Grauwe Gans 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergse Plaat, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grauwe Gans 8 vergeleken met de buurt?

Grauwe Gans 8 heeft 101 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grauwe Gans 8 en wat betekent dat?

Grauwe Gans 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grauwe Gans 8?

Grauwe Gans 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Grauwe Gans 8 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.