Streetview Zeekraal 69 Bergen op Zoom

Zeekraal 69, 4617 JC Bergen op Zoom

162 m² Bouwjaar 1997 Label B

Zeekraal 69 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 499 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
499 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zeekraal 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeekraal 69

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Locatie van Zeekraal 69

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Zeekraal 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeekraal 69?

De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €2.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeekraal 69 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Zeekraal 69 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeekraal 69?

Zeekraal 69 is een woonhuis in Bergse Plaat, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zeekraal 69 vergeleken met de buurt?

Zeekraal 69 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 499 m². In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeekraal 69 en wat betekent dat?

Zeekraal 69 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Zeekraal 69 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zeekraal 69: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.7 km.