Streetview Spieringstraat 49 Bergen op Zoom

Spieringstraat 49, 4617 AC Bergen op Zoom

73 m² Bouwjaar 2003 Label A

Spieringstraat 49 is een appartement in Bergen op Zoom, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
73 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Spieringstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spieringstraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Locatie van Spieringstraat 49

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Spieringstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Spieringstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €5.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spieringstraat 49 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Spieringstraat 49 is een appartement van 73 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spieringstraat 49?

Spieringstraat 49 is een appartement in Bergse Plaat, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Spieringstraat 49 vergeleken met de buurt?

Spieringstraat 49 heeft 73 m² woonoppervlakte. In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spieringstraat 49 en wat betekent dat?

Spieringstraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.22 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Spieringstraat 49 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Spieringstraat 49: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.7 km.