Hoekwoning Van der Goesstraat 1 Bergen op Zoom

Van der Goesstraat 1, 4615 KX Bergen op Zoom

130 m² Bouwjaar 2006 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Van der Goesstraat 1 is een hoekwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 247 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
247 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van der Goesstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van der Goesstraat 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.19 kg/m²

Tuin
Ja (120.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2515 Inwoners
1160 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1352 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Zeekant
49% Koopwoningen
4.170 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van der Goesstraat 1

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Van der Goesstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Van der Goesstraat 1?

De prijsindicatie voor Van der Goesstraat 1 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeekant is €240.000. Dat komt neer op circa €1.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van der Goesstraat 1 zich tot de wijk Zeekant?

Van der Goesstraat 1 is een hoekwoning van 130 m² in de wijk Zeekant. De buurt telt 1.352 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.170 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van der Goesstraat 1?

Van der Goesstraat 1 is een hoekwoning in Zeekant, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van der Goesstraat 1 vergeleken met de buurt?

Van der Goesstraat 1 heeft 130 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 247 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zeekant ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van der Goesstraat 1 en wat betekent dat?

Van der Goesstraat 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van der Goesstraat 1?

Van der Goesstraat 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 120 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zeekant?

De wijk Zeekant in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeekant?

Vanuit Van der Goesstraat 1 in Zeekant bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.4 km.