Tussenwoning Lourdesplein 25 Bergen op Zoom

Lourdesplein 25, 4615 EX Bergen op Zoom

98 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Lourdesplein 25 is een tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 93 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
93 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lourdesplein 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lourdesplein 25

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2005 Inwoners
1025 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1006 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Het Fort
49% Koopwoningen
8.394 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lourdesplein 25

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Lourdesplein 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Lourdesplein 25?

De prijsindicatie voor Lourdesplein 25 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Fort is €234.000. Dat komt neer op circa €2.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lourdesplein 25 zich tot de wijk Het Fort?

Lourdesplein 25 is een tussenwoning van 98 m² in de wijk Het Fort. De buurt telt 1.006 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.394 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lourdesplein 25?

Lourdesplein 25 is een tussenwoning in Het Fort, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lourdesplein 25 vergeleken met de buurt?

Lourdesplein 25 heeft 98 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Het Fort ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lourdesplein 25 en wat betekent dat?

Lourdesplein 25 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Lourdesplein 25?

Lourdesplein 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Het Fort?

De wijk Het Fort in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Fort?

Vanuit Lourdesplein 25 in Het Fort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.