Streetview Juvenaatplein 31 Bergen op Zoom

Juvenaatplein 31, 4615 DH Bergen op Zoom

66 m² Bouwjaar 1995 Label A

Juvenaatplein 31 is een appartement in Bergen op Zoom, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Juvenaatplein 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Juvenaatplein 31

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

895 Inwoners
450 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
420 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Het Glacis
49% Koopwoningen
2.992 Inwoners per km²

Locatie van Juvenaatplein 31

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Juvenaatplein 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Juvenaatplein 31?

De gemiddelde woningwaarde in Het Glacis is €246.000. Dat komt neer op circa €3.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Juvenaatplein 31 zich tot de wijk Het Glacis?

Juvenaatplein 31 is een appartement van 66 m² in de wijk Het Glacis. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Juvenaatplein 31?

Juvenaatplein 31 is een appartement in Het Glacis, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Juvenaatplein 31 vergeleken met de buurt?

Juvenaatplein 31 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Het Glacis ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Juvenaatplein 31 en wat betekent dat?

Juvenaatplein 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.01 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Glacis?

De wijk Het Glacis in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Glacis?

Vanuit Juvenaatplein 31 in Het Glacis bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Glacis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Juvenaatplein 31: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.6 km.