Streetview Antwerpsestraatweg 17 Bergen op Zoom

Antwerpsestraatweg 17, 4615 AK Bergen op Zoom

55 m² Bouwjaar 1940 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Antwerpsestraatweg 17 is een appartement in Bergen op Zoom, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Antwerpsestraatweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Antwerpsestraatweg 17

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

895 Inwoners
450 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
420 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Het Glacis
49% Koopwoningen
2.992 Inwoners per km²

Locatie van Antwerpsestraatweg 17

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Antwerpsestraatweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Antwerpsestraatweg 17?

De prijsindicatie voor Antwerpsestraatweg 17 ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Glacis is €246.000. Dat komt neer op circa €4.473 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Antwerpsestraatweg 17 zich tot de wijk Het Glacis?

Antwerpsestraatweg 17 is een appartement van 55 m² in de wijk Het Glacis. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Antwerpsestraatweg 17?

Antwerpsestraatweg 17 is een appartement in Het Glacis, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Antwerpsestraatweg 17 vergeleken met de buurt?

Antwerpsestraatweg 17 heeft 55 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Het Glacis ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Antwerpsestraatweg 17 en wat betekent dat?

Antwerpsestraatweg 17 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Antwerpsestraatweg 17?

Antwerpsestraatweg 17 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Glacis?

De wijk Het Glacis in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Glacis?

Vanuit Antwerpsestraatweg 17 in Het Glacis bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.