Streetview Groenewoudseweg 25 A Bergen op Zoom

Groenewoudseweg 25 A, 4613 BH Bergen op Zoom

128 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Groenewoudseweg 25 A is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 500 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
500 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Groenewoudseweg 25 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenewoudseweg 25 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

3625 Inwoners
1560 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1507 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Noordgeest
65% Koopwoningen
4.189 Inwoners per km²

Locatie van Groenewoudseweg 25 A

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Groenewoudseweg 25 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenewoudseweg 25 A?

De gemiddelde woningwaarde in Noordgeest is €301.000. Dat komt neer op circa €2.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenewoudseweg 25 A zich tot de wijk Noordgeest?

Groenewoudseweg 25 A is een woonhuis van 128 m² in de wijk Noordgeest. De buurt telt 1.507 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenewoudseweg 25 A?

Groenewoudseweg 25 A is een woonhuis in Noordgeest, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Groenewoudseweg 25 A vergeleken met de buurt?

Groenewoudseweg 25 A heeft 128 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Noordgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenewoudseweg 25 A en wat betekent dat?

Groenewoudseweg 25 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Groenewoudseweg 25 A?

Groenewoudseweg 25 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordgeest?

De wijk Noordgeest in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordgeest?

Vanuit Groenewoudseweg 25 A in Noordgeest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.