Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Bolwerk-Noord 55 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 165 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bolwerk-Noord 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Bolwerk-Noord 55 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Vestinggronden-Noord is €315.000. Dat komt neer op circa €1.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBolwerk-Noord 55 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Vestinggronden-Noord. De buurt telt 739 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.878 inwoners per km².
Bolwerk-Noord 55 is een woonhuis in Vestinggronden-Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bolwerk-Noord 55 heeft 168 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vestinggronden-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bolwerk-Noord 55 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-08-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bolwerk-Noord 55 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Vestinggronden-Noord in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Bolwerk-Noord 55 in Vestinggronden-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.