Streetview Prins Hendriklaan 24 Bergen (NH)

Prins Hendriklaan 24, 1862 EL Bergen (NH)

105 m² Bouwjaar 1960 4 kamers Label F

Prins Hendriklaan 24 is een woonhuis in Bergen (NH), gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 275 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €796.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendriklaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hendriklaan 24

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

595 Inwoners
290 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
310 Woningvoorraad
€796.000 Gem. woningwaarde Elkshove
82% Koopwoningen
2.742 Inwoners per km²

Locatie van Prins Hendriklaan 24

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Prins Hendriklaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendriklaan 24?

De prijsindicatie voor Prins Hendriklaan 24 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Elkshove is €796.000. Dat komt neer op circa €7.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendriklaan 24 zich tot de wijk Elkshove?

Prins Hendriklaan 24 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Elkshove. De buurt telt 310 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendriklaan 24?

Prins Hendriklaan 24 is een woonhuis in Elkshove, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Hendriklaan 24 vergeleken met de buurt?

Prins Hendriklaan 24 heeft 105 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Elkshove ligt de gemiddelde woningwaarde op €796.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hendriklaan 24 en wat betekent dat?

Prins Hendriklaan 24 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Prins Hendriklaan 24?

Prins Hendriklaan 24 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Elkshove?

De wijk Elkshove in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €796.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elkshove?

Vanuit Prins Hendriklaan 24 in Elkshove bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.