Geschakelde woning Jan Leijenlaan 20 Bergen (NH)

Jan Leijenlaan 20, 1862 CK Bergen (NH)

127 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jan Leijenlaan 20 is een geschakelde woning in Bergen (NH), gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 192 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Inhoud
521 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jan Leijenlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Leijenlaan 20

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

1490 Inwoners
735 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
749 Woningvoorraad
€493.000 Gem. woningwaarde De Rekere
60% Koopwoningen
4.186 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Leijenlaan 20

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Jan Leijenlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Leijenlaan 20?

De prijsindicatie voor Jan Leijenlaan 20 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in De Rekere is €493.000. Dat komt neer op circa €3.882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Leijenlaan 20 zich tot de wijk De Rekere?

Jan Leijenlaan 20 is een geschakelde woning van 127 m² in de wijk De Rekere. De buurt telt 749 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.186 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Leijenlaan 20?

Jan Leijenlaan 20 is een geschakelde woning in De Rekere, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan Leijenlaan 20 vergeleken met de buurt?

Jan Leijenlaan 20 heeft 127 m² woonoppervlakte en 521 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Rekere ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Leijenlaan 20 en wat betekent dat?

Jan Leijenlaan 20 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Jan Leijenlaan 20?

Jan Leijenlaan 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in De Rekere?

De wijk De Rekere in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Rekere?

Vanuit Jan Leijenlaan 20 in De Rekere bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.