Streetview Doorntjes 56 S3 Bergen (NH)

Doorntjes 56 S3, 1861 VK Bergen (NH)

76 m² Bouwjaar 1991 Label B

Doorntjes 56 S3 is een woonhuis in Bergen (NH), gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €818.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
76 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Doorntjes 56 S3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doorntjes 56 S3

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

775 Inwoners
355 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
383 Woningvoorraad
€818.000 Gem. woningwaarde Geest
78% Koopwoningen
2.467 Inwoners per km²

Locatie van Doorntjes 56 S3

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Doorntjes 56 S3

Wat is de geschatte woningwaarde van Doorntjes 56 S3?

De gemiddelde woningwaarde in Geest is €818.000. Dat komt neer op circa €10.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doorntjes 56 S3 zich tot de wijk Geest?

Doorntjes 56 S3 is een woonhuis van 76 m² in de wijk Geest. De buurt telt 383 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doorntjes 56 S3?

Doorntjes 56 S3 is een woonhuis in Geest, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Doorntjes 56 S3 vergeleken met de buurt?

Doorntjes 56 S3 heeft 76 m² woonoppervlakte. In Geest ligt de gemiddelde woningwaarde op €818.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doorntjes 56 S3 en wat betekent dat?

Doorntjes 56 S3 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Geest?

De wijk Geest in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €818.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geest?

Vanuit Doorntjes 56 S3 in Geest bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geest?

Zorg en onderwijs in de buurt van Doorntjes 56 S3: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Geest?