Benedenwoning (appartement) Nicolaas Puntweg 16 Bergen (NH)

Nicolaas Puntweg 16, 1861 NP Bergen (NH)

38 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Nicolaas Puntweg 16 is een benedenwoning (appartement) in Bergen (NH), gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
38 m²
Inhoud
135 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Puntweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Puntweg 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
78.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (25.0 m²)

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

530 Inwoners
290 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
291 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Conincx
30% Koopwoningen
6.458 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Puntweg 16

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Nicolaas Puntweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Puntweg 16?

De prijsindicatie voor Nicolaas Puntweg 16 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Conincx is €347.000. Dat komt neer op circa €9.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Puntweg 16 zich tot de wijk Conincx?

Nicolaas Puntweg 16 is een benedenwoning (appartement) van 38 m² in de wijk Conincx. De buurt telt 291 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Puntweg 16?

Nicolaas Puntweg 16 is een benedenwoning (appartement) in Conincx, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nicolaas Puntweg 16 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Puntweg 16 heeft 38 m² woonoppervlakte en 135 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Conincx ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Puntweg 16 en wat betekent dat?

Nicolaas Puntweg 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas Puntweg 16?

Nicolaas Puntweg 16 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Conincx?

De wijk Conincx in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Conincx?

Vanuit Nicolaas Puntweg 16 in Conincx bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.