Eengezinswoning, vrijstaande woning Ruïnelaan 27 Bergen (NH)

Ruïnelaan 27, 1861 LK Bergen (NH)

133 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Ruïnelaan 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bergen (NH), gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 305 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ruïnelaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruïnelaan 27

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
265.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
344.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.98 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

990 Inwoners
460 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
547 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Boendermaker
73% Koopwoningen
3.575 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruïnelaan 27

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Ruïnelaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruïnelaan 27?

De prijsindicatie voor Ruïnelaan 27 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Boendermaker is €569.000. Dat komt neer op circa €4.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruïnelaan 27 zich tot de wijk Boendermaker?

Ruïnelaan 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 133 m² in de wijk Boendermaker. De buurt telt 547 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruïnelaan 27?

Ruïnelaan 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Boendermaker, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ruïnelaan 27 vergeleken met de buurt?

Ruïnelaan 27 heeft 133 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Boendermaker ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruïnelaan 27 en wat betekent dat?

Ruïnelaan 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruïnelaan 27?

Ruïnelaan 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Boendermaker?

De wijk Boendermaker in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boendermaker?

Vanuit Ruïnelaan 27 in Boendermaker bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.