Streetview Siebengewaldseweg 34 Bergen L

Siebengewaldseweg 34, 5854 PC Bergen L

122 m² Bouwjaar 1954 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Siebengewaldseweg 34 is een woonhuis in Bergen L, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 400 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Siebengewaldseweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Siebengewaldseweg 34

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen L

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Bergen L

4325 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2058 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Bergen Kern
62% Koopwoningen
3.351 Inwoners per km²

Locatie van Siebengewaldseweg 34

Vergelijkbare woningen in Bergen L

Veelgestelde vragen over Siebengewaldseweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Siebengewaldseweg 34?

De prijsindicatie voor Siebengewaldseweg 34 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Bergen Kern is €284.000. Dat komt neer op circa €2.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Siebengewaldseweg 34 zich tot de wijk Nieuw-Bergen Kern?

Siebengewaldseweg 34 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Nieuw-Bergen Kern. De buurt telt 2.058 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Siebengewaldseweg 34?

Siebengewaldseweg 34 is een woonhuis in Nieuw-Bergen Kern, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Siebengewaldseweg 34 vergeleken met de buurt?

Siebengewaldseweg 34 heeft 122 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nieuw-Bergen Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Siebengewaldseweg 34 en wat betekent dat?

Siebengewaldseweg 34 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-08-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Siebengewaldseweg 34?

Siebengewaldseweg 34 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Bergen Kern?

De wijk Nieuw-Bergen Kern in Bergen L (Limburg) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Bergen Kern?

Vanuit Siebengewaldseweg 34 in Nieuw-Bergen Kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.