Streetview Jacob Kalffweg 28 Bergen aan Zee

Jacob Kalffweg 28, 1865 AR Bergen aan Zee

86 m² Bouwjaar 1994 Label C

Jacob Kalffweg 28 is een appartement in Bergen aan Zee, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €860.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
86 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jacob Kalffweg 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Kalffweg 28

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen aan Zee

Onderwijs

Basisschool

5.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.5 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Bergen aan Zee

370 Inwoners
210 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
424 Woningvoorraad
€860.000 Gem. woningwaarde Bergen aan Zee
62% Koopwoningen
258 Inwoners per km²

Locatie van Jacob Kalffweg 28

Vergelijkbare woningen in Bergen aan Zee

Veelgestelde vragen over Jacob Kalffweg 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Kalffweg 28?

De gemiddelde woningwaarde in Bergen aan Zee is €860.000. Dat komt neer op circa €10.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Kalffweg 28 zich tot de wijk Bergen aan Zee?

Jacob Kalffweg 28 is een appartement van 86 m² in de wijk Bergen aan Zee. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Kalffweg 28?

Jacob Kalffweg 28 is een appartement in Bergen aan Zee, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jacob Kalffweg 28 vergeleken met de buurt?

Jacob Kalffweg 28 heeft 86 m² woonoppervlakte. In Bergen aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €860.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Kalffweg 28 en wat betekent dat?

Jacob Kalffweg 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bergen aan Zee?

De wijk Bergen aan Zee in Bergen aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €860.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergen aan Zee?

Vanuit Jacob Kalffweg 28 in Bergen aan Zee bereik je: supermarkt op 5.5 km, basisschool op 5.1 km, huisarts op 6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergen aan Zee?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jacob Kalffweg 28: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 6 km, kinderdagverblijf op 5.1 km, middelbare school op 5.5 km.