Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Inhoud
- 657 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Jacob Kalffweg 10 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €860.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacob Kalffweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
5.1 kmSupermarkt
5.5 kmHuisarts
6 kmTreinstation
10.5 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
5.1 kmMiddelbare school
5.5 kmApotheek
6 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
5.7 kmBioscoop
11.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bergen aan Zee is €860.000. Dat komt neer op circa €4.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacob Kalffweg 10 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Bergen aan Zee. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 258 inwoners per km².
Jacob Kalffweg 10 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jacob Kalffweg 10 heeft 175 m² woonoppervlakte en 657 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bergen aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €860.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacob Kalffweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2492.97 kg/jaar.
Jacob Kalffweg 10 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Bergen aan Zee in Bergen aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €860.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Jacob Kalffweg 10 in Bergen aan Zee bereik je: supermarkt op 5.5 km, basisschool op 5.1 km, huisarts op 6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.