Streetview Paulineweg 1 Bergen aan Zee

Paulineweg 1, 1865 AD Bergen aan Zee

140 m² Bouwjaar 1914 6 kamers Label G

Paulineweg 1 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 426 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €860.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
426 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Paulineweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulineweg 1

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Bergen aan Zee

Onderwijs

Basisschool

5.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.5 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Bergen aan Zee

370 Inwoners
210 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
424 Woningvoorraad
€860.000 Gem. woningwaarde Bergen aan Zee
62% Koopwoningen
258 Inwoners per km²

Locatie van Paulineweg 1

Vergelijkbare woningen in Bergen aan Zee

Veelgestelde vragen over Paulineweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulineweg 1?

De prijsindicatie voor Paulineweg 1 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergen aan Zee is €860.000. Dat komt neer op circa €6.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulineweg 1 zich tot de wijk Bergen aan Zee?

Paulineweg 1 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Bergen aan Zee. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulineweg 1?

Paulineweg 1 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulineweg 1 vergeleken met de buurt?

Paulineweg 1 heeft 140 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 426 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bergen aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €860.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulineweg 1 en wat betekent dat?

Paulineweg 1 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Paulineweg 1?

Paulineweg 1 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bergen aan Zee?

De wijk Bergen aan Zee in Bergen aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €860.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergen aan Zee?

Vanuit Paulineweg 1 in Bergen aan Zee bereik je: supermarkt op 5.5 km, basisschool op 5.1 km, huisarts op 6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.