Streetview Slotgrachtlaan 36 Bergambacht

Slotgrachtlaan 36, 2861 DG Bergambacht

115 m² Bouwjaar 2005

Slotgrachtlaan 36 is een appartement in Bergambacht, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
115 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Slotgrachtlaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergambacht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

12.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Bergambacht

1335 Inwoners
540 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Bergstoep
80% Koopwoningen
1.061 Inwoners per km²

Locatie van Slotgrachtlaan 36

Vergelijkbare woningen in Bergambacht

Veelgestelde vragen over Slotgrachtlaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Slotgrachtlaan 36?

De gemiddelde woningwaarde in Bergstoep is €456.000. Dat komt neer op circa €3.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slotgrachtlaan 36 zich tot de wijk Bergstoep?

Slotgrachtlaan 36 is een appartement van 115 m² in de wijk Bergstoep. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slotgrachtlaan 36?

Slotgrachtlaan 36 is een appartement in Bergstoep, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Slotgrachtlaan 36 vergeleken met de buurt?

Slotgrachtlaan 36 heeft 115 m² woonoppervlakte. In Bergstoep ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bergstoep?

De wijk Bergstoep in Bergambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergstoep?

Vanuit Slotgrachtlaan 36 in Bergstoep bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 12.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergstoep?

Zorg en onderwijs in de buurt van Slotgrachtlaan 36: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bergstoep?

Recreatie nabij Bergstoep: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Slotgrachtlaan 36?

Een woningrapport voor Slotgrachtlaan 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bergstoep. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.