Streetview Geulhemmerweg 30 A Berg en Terblijt

Geulhemmerweg 30 A, 6325 PK Berg en Terblijt

129 m² Bouwjaar 1993

Geulhemmerweg 30 A is een woonhuis in Berg en Terblijt, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 2450 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
2450 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Geulhemmerweg 30 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Berg en Terblijt

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Berg en Terblijt

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
26 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Geulhem
73% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Locatie van Geulhemmerweg 30 A

Vergelijkbare woningen in Berg en Terblijt

Veelgestelde vragen over Geulhemmerweg 30 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Geulhemmerweg 30 A?

De gemiddelde woningwaarde in Geulhem is €436.000. Dat komt neer op circa €3.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geulhemmerweg 30 A zich tot de wijk Geulhem?

Geulhemmerweg 30 A is een woonhuis van 129 m² in de wijk Geulhem. De buurt telt 26 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geulhemmerweg 30 A?

Geulhemmerweg 30 A is een woonhuis in Geulhem, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Geulhemmerweg 30 A vergeleken met de buurt?

Geulhemmerweg 30 A heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2450 m². In Geulhem ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Geulhem?

De wijk Geulhem in Berg en Terblijt (Limburg) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geulhem?

Vanuit Geulhemmerweg 30 A in Geulhem bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geulhem?

Zorg en onderwijs in de buurt van Geulhemmerweg 30 A: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Geulhem?

Recreatie nabij Geulhem: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Geulhemmerweg 30 A?

Een woningrapport voor Geulhemmerweg 30 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Geulhem. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.