Streetview Geulhemmerweg 37 Berg en Terblijt

Geulhemmerweg 37, 6325 PJ Berg en Terblijt

153 m² Bouwjaar 1901 Label C

Geulhemmerweg 37 is een woonhuis in Berg en Terblijt, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 1555 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
1555 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Geulhemmerweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geulhemmerweg 37

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Berg en Terblijt

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Berg en Terblijt

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
26 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Geulhem
73% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Locatie van Geulhemmerweg 37

Vergelijkbare woningen in Berg en Terblijt

Veelgestelde vragen over Geulhemmerweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Geulhemmerweg 37?

De gemiddelde woningwaarde in Geulhem is €436.000. Dat komt neer op circa €2.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geulhemmerweg 37 zich tot de wijk Geulhem?

Geulhemmerweg 37 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Geulhem. De buurt telt 26 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geulhemmerweg 37?

Geulhemmerweg 37 is een woonhuis in Geulhem, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geulhemmerweg 37 vergeleken met de buurt?

Geulhemmerweg 37 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1555 m². In Geulhem ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geulhemmerweg 37 en wat betekent dat?

Geulhemmerweg 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Geulhem?

De wijk Geulhem in Berg en Terblijt (Limburg) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geulhem?

Vanuit Geulhemmerweg 37 in Geulhem bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geulhem?

Zorg en onderwijs in de buurt van Geulhemmerweg 37: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.9 km.