Streetview Kaapbergweg 45 1A Beekbergen

Kaapbergweg 45 1A, 7361 TG Beekbergen

72 m² Bouwjaar 1973

Kaapbergweg 45 1A is een woonhuis in Beekbergen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €730.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
72 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kaapbergweg 45 1A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Beekbergen

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Beekbergen

1505 Inwoners
660 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€730.000 Gem. woningwaarde Bosgebied Beekbergen-Zuid
78% Koopwoningen
120 Inwoners per km²

Locatie van Kaapbergweg 45 1A

Vergelijkbare woningen in Beekbergen

Veelgestelde vragen over Kaapbergweg 45 1A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaapbergweg 45 1A?

De gemiddelde woningwaarde in Bosgebied Beekbergen-Zuid is €730.000. Dat komt neer op circa €10.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaapbergweg 45 1A zich tot de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Kaapbergweg 45 1A is een woonhuis van 72 m² in de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaapbergweg 45 1A?

Kaapbergweg 45 1A is een woonhuis in Bosgebied Beekbergen-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kaapbergweg 45 1A vergeleken met de buurt?

Kaapbergweg 45 1A heeft 72 m² woonoppervlakte. In Bosgebied Beekbergen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €730.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bosgebied Beekbergen-Zuid?

De wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €730.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Vanuit Kaapbergweg 45 1A in Bosgebied Beekbergen-Zuid bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kaapbergweg 45 1A: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 6.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Recreatie nabij Bosgebied Beekbergen-Zuid: restaurant (1 km), cafe (2.4 km).