Streetview Van Limburg Stirumweg 15 Beekbergen

Van Limburg Stirumweg 15, 7361 CE Beekbergen

2733 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Van Limburg Stirumweg 15 is een woning in Beekbergen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 2733 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
2733 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Limburg Stirumweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Limburg Stirumweg 15

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
62.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
58%
CO₂-emissie
11.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beekbergen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Beekbergen

435 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
136 Woningvoorraad
€729.000 Gem. woningwaarde Agrarischgebied Beekbergen
82% Koopwoningen
135 Inwoners per km²

Locatie van Van Limburg Stirumweg 15

Vergelijkbare woningen in Beekbergen

Veelgestelde vragen over Van Limburg Stirumweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Limburg Stirumweg 15?

De gemiddelde woningwaarde in Agrarischgebied Beekbergen is €729.000. Dat komt neer op circa €267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Limburg Stirumweg 15 zich tot de wijk Agrarischgebied Beekbergen?

Van Limburg Stirumweg 15 is een woning van 2733 m² in de wijk Agrarischgebied Beekbergen. De buurt telt 136 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 135 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Limburg Stirumweg 15?

Van Limburg Stirumweg 15 is een woning in Agrarischgebied Beekbergen, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Limburg Stirumweg 15 vergeleken met de buurt?

Van Limburg Stirumweg 15 heeft 2733 m² woonoppervlakte. In Agrarischgebied Beekbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Limburg Stirumweg 15 en wat betekent dat?

Van Limburg Stirumweg 15 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Agrarischgebied Beekbergen?

De wijk Agrarischgebied Beekbergen in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Agrarischgebied Beekbergen?

Vanuit Van Limburg Stirumweg 15 in Agrarischgebied Beekbergen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.