Streetview Meester Vermeulenstraat 29 Beek

Meester Vermeulenstraat 29, 7037 DX Beek

160 m² Bouwjaar 2024

Meester Vermeulenstraat 29 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
160 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meester Vermeulenstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Beek

405 Inwoners
205 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
133 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Loerbeek
92% Koopwoningen
964 Inwoners per km²

Locatie van Meester Vermeulenstraat 29

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Meester Vermeulenstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Meester Vermeulenstraat 29?

De gemiddelde woningwaarde in Loerbeek is €373.000. Dat komt neer op circa €2.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meester Vermeulenstraat 29 zich tot de wijk Loerbeek?

Meester Vermeulenstraat 29 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Loerbeek. De buurt telt 133 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 964 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meester Vermeulenstraat 29?

Meester Vermeulenstraat 29 is een woonhuis in Loerbeek, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meester Vermeulenstraat 29 vergeleken met de buurt?

Meester Vermeulenstraat 29 heeft 160 m² woonoppervlakte. In Loerbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Loerbeek?

De wijk Loerbeek in Beek (Gelderland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loerbeek?

Vanuit Meester Vermeulenstraat 29 in Loerbeek bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Loerbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meester Vermeulenstraat 29: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Loerbeek?

Recreatie nabij Loerbeek: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Meester Vermeulenstraat 29?

Een woningrapport voor Meester Vermeulenstraat 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Loerbeek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.