Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 633 m²
- Inhoud
- 820 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Burgemeester Janssenstraat 34 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 633 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Janssenstraat 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
7 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Janssenstraat 34 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek is €264.000. Dat komt neer op circa €1.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Janssenstraat 34 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Beek. De buurt telt 4.239 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².
Burgemeester Janssenstraat 34 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burgemeester Janssenstraat 34 heeft 218 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 633 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Janssenstraat 34 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-08-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester Janssenstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Beek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 8.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Burgemeester Janssenstraat 34 in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Janssenstraat 34: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3 km.