Streetview Burgemeester Janssenstraat 33 Beek

Burgemeester Janssenstraat 33, 6191 JB Beek

205 m² Bouwjaar 1910 8 kamers Label E

Burgemeester Janssenstraat 33 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 510 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
764 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Janssenstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Janssenstraat 33

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Beek

8360 Inwoners
4125 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
4239 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Beek
61% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Janssenstraat 33

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Burgemeester Janssenstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Janssenstraat 33?

De prijsindicatie voor Burgemeester Janssenstraat 33 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek is €264.000. Dat komt neer op circa €1.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Janssenstraat 33 zich tot de wijk Beek?

Burgemeester Janssenstraat 33 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Beek. De buurt telt 4.239 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Janssenstraat 33?

Burgemeester Janssenstraat 33 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Janssenstraat 33 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Janssenstraat 33 heeft 205 m² woonoppervlakte en 764 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Janssenstraat 33 en wat betekent dat?

Burgemeester Janssenstraat 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Janssenstraat 33?

Burgemeester Janssenstraat 33 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Beek?

De wijk Beek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 8.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek?

Vanuit Burgemeester Janssenstraat 33 in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.