Streetview Burgemeester Janssenstraat 19 Beek

Burgemeester Janssenstraat 19, 6191 JB Beek

76 m² Bouwjaar 1880 Label C

Burgemeester Janssenstraat 19 is een appartement in Beek, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
76 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Janssenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Janssenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Beek

8360 Inwoners
4125 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
4239 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Beek
61% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Janssenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Burgemeester Janssenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Janssenstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Beek is €264.000. Dat komt neer op circa €3.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Janssenstraat 19 zich tot de wijk Beek?

Burgemeester Janssenstraat 19 is een appartement van 76 m² in de wijk Beek. De buurt telt 4.239 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Janssenstraat 19?

Burgemeester Janssenstraat 19 is een appartement in Beek, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Janssenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Janssenstraat 19 heeft 76 m² woonoppervlakte. In Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Janssenstraat 19 en wat betekent dat?

Burgemeester Janssenstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beek?

De wijk Beek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 8.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek?

Vanuit Burgemeester Janssenstraat 19 in Beek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beek?