Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 244 m²
- Perceeloppervlakte
- 480 m²
Nieuwenhofstraat 11 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m² en een perceel van 480 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhofstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Neerbeek is €323.000. Dat komt neer op circa €1.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwenhofstraat 11 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Neerbeek. De buurt telt 1.044 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².
Nieuwenhofstraat 11 is een woonhuis in Neerbeek, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwenhofstraat 11 heeft 244 m² woonoppervlakte. Het perceel is 480 m². In Neerbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwenhofstraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Neerbeek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Nieuwenhofstraat 11 in Neerbeek bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwenhofstraat 11: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Neerbeek: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).