Eengezinswoning, tussenwoning Binsveldhofstraat 12 Beek

Binsveldhofstraat 12, 6191 GA Beek

74 m² Bouwjaar 1949 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Binsveldhofstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beek, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 199 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Binsveldhofstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Binsveldhofstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.5%
CO₂-emissie
29.95 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Beek

2370 Inwoners
1040 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1044 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Neerbeek
85% Koopwoningen
1.921 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Binsveldhofstraat 12

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Binsveldhofstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Binsveldhofstraat 12?

De prijsindicatie voor Binsveldhofstraat 12 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerbeek is €323.000. Dat komt neer op circa €4.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Binsveldhofstraat 12 zich tot de wijk Neerbeek?

Binsveldhofstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 74 m² in de wijk Neerbeek. De buurt telt 1.044 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Binsveldhofstraat 12?

Binsveldhofstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Neerbeek, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Binsveldhofstraat 12 vergeleken met de buurt?

Binsveldhofstraat 12 heeft 74 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Neerbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Binsveldhofstraat 12 en wat betekent dat?

Binsveldhofstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Binsveldhofstraat 12?

Binsveldhofstraat 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 94 m².

Hoe is de woningmarkt in Neerbeek?

De wijk Neerbeek in Beek (Limburg) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbeek?

Vanuit Binsveldhofstraat 12 in Neerbeek bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.