Streetview Lunterseweg 88 Barneveld

Lunterseweg 88, 3772 TS Barneveld

123 m² Bouwjaar 1928 Label G

Lunterseweg 88 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 2907 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
2907 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lunterseweg 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lunterseweg 88

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
300.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
520.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
98.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Barneveld

5035 Inwoners
1670 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1648 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde De Burgt
75% Koopwoningen
4.123 Inwoners per km²

Locatie van Lunterseweg 88

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Lunterseweg 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Lunterseweg 88?

De gemiddelde woningwaarde in De Burgt is €418.000. Dat komt neer op circa €3.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lunterseweg 88 zich tot de wijk De Burgt?

Lunterseweg 88 is een woonhuis van 123 m² in de wijk De Burgt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lunterseweg 88?

Lunterseweg 88 is een woonhuis in De Burgt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lunterseweg 88 vergeleken met de buurt?

Lunterseweg 88 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2907 m². In De Burgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lunterseweg 88 en wat betekent dat?

Lunterseweg 88 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-02-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 98.01 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Burgt?

De wijk De Burgt in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Burgt?

Vanuit Lunterseweg 88 in De Burgt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Burgt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lunterseweg 88: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.