Eengezinswoning, tussenwoning Bresselaan 2 Barneveld

Bresselaan 2, 3772 PW Barneveld

142 m² Bouwjaar 2015 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Bresselaan 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Barneveld, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
142 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bresselaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bresselaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Barneveld

4350 Inwoners
1370 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1431 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Veller
67% Koopwoningen
4.070 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bresselaan 2

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Bresselaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Bresselaan 2?

De prijsindicatie voor Bresselaan 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Veller is €420.000. Dat komt neer op circa €2.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bresselaan 2 zich tot de wijk Veller?

Bresselaan 2 is een eengezinswoning, tussenwoning van 142 m² in de wijk Veller. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bresselaan 2?

Bresselaan 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Veller, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bresselaan 2 vergeleken met de buurt?

Bresselaan 2 heeft 142 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Veller ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bresselaan 2 en wat betekent dat?

Bresselaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bresselaan 2?

Bresselaan 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Veller?

De wijk Veller in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 4.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veller?

Vanuit Bresselaan 2 in Veller bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.