Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 8715 m²
Achterveldseweg 26 03 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 8715 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achterveldseweg 26 03
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
2.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
15.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Barneveld is €586.000. Dat komt neer op circa €3.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchterveldseweg 26 03 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Buitengebied Barneveld. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 88 inwoners per km².
Achterveldseweg 26 03 is een woonhuis in Buitengebied Barneveld, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Achterveldseweg 26 03 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8715 m². In Buitengebied Barneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Achterveldseweg 26 03 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-08-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 116.68 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Barneveld in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Achterveldseweg 26 03 in Buitengebied Barneveld bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achterveldseweg 26 03: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 2.9 km.