Streetview Achterveldseweg 26 01 Barneveld

Achterveldseweg 26 01, 3772 NB Barneveld

169 m² Bouwjaar 1953 Label E

Achterveldseweg 26 01 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Achterveldseweg 26 01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achterveldseweg 26 01

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
185.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
75.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

15.7 km

Buurtinformatie in Barneveld

2275 Inwoners
760 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
718 Woningvoorraad
€586.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Barneveld
75% Koopwoningen
88 Inwoners per km²

Locatie van Achterveldseweg 26 01

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Achterveldseweg 26 01

Wat is de geschatte woningwaarde van Achterveldseweg 26 01?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Barneveld is €586.000. Dat komt neer op circa €3.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achterveldseweg 26 01 zich tot de wijk Buitengebied Barneveld?

Achterveldseweg 26 01 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Buitengebied Barneveld. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 88 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achterveldseweg 26 01?

Achterveldseweg 26 01 is een woonhuis in Buitengebied Barneveld, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Achterveldseweg 26 01 vergeleken met de buurt?

Achterveldseweg 26 01 heeft 169 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Barneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achterveldseweg 26 01 en wat betekent dat?

Achterveldseweg 26 01 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 75.65 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Barneveld?

De wijk Buitengebied Barneveld in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Barneveld?

Vanuit Achterveldseweg 26 01 in Buitengebied Barneveld bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Barneveld?