Streetview Livingstonestraat 59 Barneveld

Livingstonestraat 59, 3772 KH Barneveld

214 m² Bouwjaar 1936

Livingstonestraat 59 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 1015 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
1015 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Livingstonestraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Barneveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in Barneveld

4360 Inwoners
1655 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1626 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Rootselaar-West
62% Koopwoningen
6.198 Inwoners per km²

Locatie van Livingstonestraat 59

Vergelijkbare woningen in Barneveld

Veelgestelde vragen over Livingstonestraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Livingstonestraat 59?

De gemiddelde woningwaarde in Rootselaar-West is €360.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Livingstonestraat 59 zich tot de wijk Rootselaar-West?

Livingstonestraat 59 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Rootselaar-West. De buurt telt 1.626 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.198 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Livingstonestraat 59?

Livingstonestraat 59 is een woonhuis in Rootselaar-West, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Livingstonestraat 59 vergeleken met de buurt?

Livingstonestraat 59 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1015 m². In Rootselaar-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rootselaar-West?

De wijk Rootselaar-West in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 4.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rootselaar-West?

Vanuit Livingstonestraat 59 in Rootselaar-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rootselaar-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Livingstonestraat 59: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rootselaar-West?

Recreatie nabij Rootselaar-West: restaurant (1.1 km), cafe (1.3 km).