Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 325 m²
- Perceeloppervlakte
- 934 m²
Begoniastraat 27 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 325 m² en een perceel van 934 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Begoniastraat 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
14.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oldenbarneveld is €312.000. Dat komt neer op circa €960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBegoniastraat 27 is een woonhuis van 325 m² in de wijk Oldenbarneveld. De buurt telt 1.004 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.781 inwoners per km².
Begoniastraat 27 is een woonhuis in Oldenbarneveld, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Begoniastraat 27 heeft 325 m² woonoppervlakte. Het perceel is 934 m². In Oldenbarneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oldenbarneveld in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Begoniastraat 27 in Oldenbarneveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Begoniastraat 27: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Oldenbarneveld: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Begoniastraat 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oldenbarneveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.