Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 635 m²
- Perceeloppervlakte
- 934 m²
Wethouder Rebellaan 130 is een woonhuis in Barneveld, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 635 m² en een perceel van 934 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wethouder Rebellaan 130
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
16.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Vaarst is €377.000. Dat komt neer op circa €594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWethouder Rebellaan 130 is een woonhuis van 635 m² in de wijk De Vaarst. De buurt telt 993 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.392 inwoners per km².
Wethouder Rebellaan 130 is een woonhuis in De Vaarst, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wethouder Rebellaan 130 heeft 635 m² woonoppervlakte. Het perceel is 934 m². In De Vaarst ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Vaarst in Barneveld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Wethouder Rebellaan 130 in De Vaarst bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wethouder Rebellaan 130: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij De Vaarst: restaurant (1.8 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Wethouder Rebellaan 130 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Vaarst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.