Streetview Wethouder van Oostveenstraat 7 Baambrugge

Wethouder van Oostveenstraat 7, 1396 KR Baambrugge

102 m² Bouwjaar 1978 Label A

Wethouder van Oostveenstraat 7 is een woonhuis in Baambrugge, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €588.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
102 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wethouder van Oostveenstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder van Oostveenstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Baambrugge

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

7.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Baambrugge

1085 Inwoners
465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€588.000 Gem. woningwaarde Baambrugge Dorp
70% Koopwoningen
4.411 Inwoners per km²

Locatie van Wethouder van Oostveenstraat 7

Vergelijkbare woningen in Baambrugge

Veelgestelde vragen over Wethouder van Oostveenstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder van Oostveenstraat 7?

De gemiddelde woningwaarde in Baambrugge Dorp is €588.000. Dat komt neer op circa €5.765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder van Oostveenstraat 7 zich tot de wijk Baambrugge Dorp?

Wethouder van Oostveenstraat 7 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Baambrugge Dorp. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.411 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder van Oostveenstraat 7?

Wethouder van Oostveenstraat 7 is een woonhuis in Baambrugge Dorp, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wethouder van Oostveenstraat 7 vergeleken met de buurt?

Wethouder van Oostveenstraat 7 heeft 102 m² woonoppervlakte. In Baambrugge Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €588.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder van Oostveenstraat 7 en wat betekent dat?

Wethouder van Oostveenstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Baambrugge Dorp?

De wijk Baambrugge Dorp in Baambrugge (Utrecht) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €588.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baambrugge Dorp?

Vanuit Wethouder van Oostveenstraat 7 in Baambrugge Dorp bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.