Streetview Hugo van der Goesstraat 8 Axel

Hugo van der Goesstraat 8, 4571 MC Axel

150 m² Bouwjaar 1981 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Hugo van der Goesstraat 8 is een woonhuis in Axel, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 659 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €209.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
659 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hugo van der Goesstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo van der Goesstraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Axel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

37.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Axel

7105 Inwoners
3500 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3623 Woningvoorraad
€209.000 Gem. woningwaarde Kern Axel
59% Koopwoningen
2.436 Inwoners per km²

Locatie van Hugo van der Goesstraat 8

Vergelijkbare woningen in Axel

Veelgestelde vragen over Hugo van der Goesstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo van der Goesstraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Axel is €209.000. Dat komt neer op circa €1.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo van der Goesstraat 8 zich tot de wijk Kern Axel?

Hugo van der Goesstraat 8 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Kern Axel. De buurt telt 3.623 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo van der Goesstraat 8?

Hugo van der Goesstraat 8 is een woonhuis in Kern Axel, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hugo van der Goesstraat 8 vergeleken met de buurt?

Hugo van der Goesstraat 8 heeft 150 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 659 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kern Axel ligt de gemiddelde woningwaarde op €209.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo van der Goesstraat 8 en wat betekent dat?

Hugo van der Goesstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo van der Goesstraat 8?

Hugo van der Goesstraat 8 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Axel?

De wijk Kern Axel in Axel (Zeeland) kenmerkt zich door 7.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €209.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Axel?

Vanuit Hugo van der Goesstraat 8 in Kern Axel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 37.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.