Eengezinswoning, vrijstaande woning Oranjeplaat 22 Arnemuiden

Oranjeplaat 22, 4341 PW Arnemuiden

97 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Oranjeplaat 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Arnemuiden, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 980 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
980 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oranjeplaat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjeplaat 22

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
269.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
364.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.71 kg/m²

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

6.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

14.2 km

Buurtinformatie in Arnemuiden

65 Inwoners
45 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Oranjeplaat
66% Koopwoningen
74 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjeplaat 22

Vergelijkbare woningen in Arnemuiden

Veelgestelde vragen over Oranjeplaat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjeplaat 22?

De prijsindicatie voor Oranjeplaat 22 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjeplaat is €507.000. Dat komt neer op circa €5.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjeplaat 22 zich tot de wijk Oranjeplaat?

Oranjeplaat 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 97 m² in de wijk Oranjeplaat. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 74 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjeplaat 22?

Oranjeplaat 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oranjeplaat, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranjeplaat 22 vergeleken met de buurt?

Oranjeplaat 22 heeft 97 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 980 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oranjeplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjeplaat 22 en wat betekent dat?

Oranjeplaat 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjeplaat 22?

Oranjeplaat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oranjeplaat?

De wijk Oranjeplaat in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjeplaat?

Vanuit Oranjeplaat 22 in Oranjeplaat bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.