Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 1048 m²
Zuster Van Donkstraat 24 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 1048 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuster Van Donkstraat 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
5.4 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.6 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Lage Landen is €573.000. Dat komt neer op circa €2.742 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuster Van Donkstraat 24 is een woonhuis van 209 m² in de wijk De Lage Landen. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².
Zuster Van Donkstraat 24 is een woonhuis in De Lage Landen, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zuster Van Donkstraat 24 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1048 m². In De Lage Landen ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Lage Landen in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Zuster Van Donkstraat 24 in De Lage Landen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zuster Van Donkstraat 24: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 5.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.8 km.
Recreatie nabij De Lage Landen: restaurant (1.6 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Zuster Van Donkstraat 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Lage Landen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.