Tussenwoning Wyandottestraat 3 Amsterdam

Wyandottestraat 3, 1109 BS Amsterdam

178 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Wyandottestraat 3 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 185 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
667 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wyandottestraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wyandottestraat 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.4%
CO₂-emissie
27.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1540 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Dorp Driemond
58% Koopwoningen
4.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wyandottestraat 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wyandottestraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Wyandottestraat 3?

De prijsindicatie voor Wyandottestraat 3 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Driemond is €444.000. Dat komt neer op circa €2.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wyandottestraat 3 zich tot de wijk Dorp Driemond?

Wyandottestraat 3 is een tussenwoning van 178 m² in de wijk Dorp Driemond. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wyandottestraat 3?

Wyandottestraat 3 is een tussenwoning in Dorp Driemond, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wyandottestraat 3 vergeleken met de buurt?

Wyandottestraat 3 heeft 178 m² woonoppervlakte en 667 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Dorp Driemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wyandottestraat 3 en wat betekent dat?

Wyandottestraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wyandottestraat 3?

Wyandottestraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Driemond?

De wijk Dorp Driemond in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Driemond?

Vanuit Wyandottestraat 3 in Dorp Driemond bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.