Eengezinswoning, tussenwoning Wyandottestraat 17 Amsterdam

Wyandottestraat 17, 1109 BS Amsterdam

157 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Wyandottestraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 192 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Inhoud
666 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wyandottestraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wyandottestraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1540 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Dorp Driemond
58% Koopwoningen
4.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wyandottestraat 17

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wyandottestraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Wyandottestraat 17?

De prijsindicatie voor Wyandottestraat 17 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Driemond is €444.000. Dat komt neer op circa €2.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wyandottestraat 17 zich tot de wijk Dorp Driemond?

Wyandottestraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 157 m² in de wijk Dorp Driemond. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wyandottestraat 17?

Wyandottestraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dorp Driemond, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wyandottestraat 17 vergeleken met de buurt?

Wyandottestraat 17 heeft 157 m² woonoppervlakte en 666 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Dorp Driemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wyandottestraat 17 en wat betekent dat?

Wyandottestraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wyandottestraat 17?

Wyandottestraat 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Dorp Driemond?

De wijk Dorp Driemond in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Driemond?

Vanuit Wyandottestraat 17 in Dorp Driemond bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.