Streetview Lange Stammerdijk 28 Amsterdam

Lange Stammerdijk 28, 1109 BN Amsterdam

300 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Lange Stammerdijk 28 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 1325 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.022.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
1325 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lange Stammerdijk 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Stammerdijk 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
44.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

150 Inwoners
50 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
46 Woningvoorraad
€1.022.000 Gem. woningwaarde Landelijk gebied Driemond
91% Koopwoningen
97 Inwoners per km²

Locatie van Lange Stammerdijk 28

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lange Stammerdijk 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Stammerdijk 28?

De prijsindicatie voor Lange Stammerdijk 28 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Landelijk gebied Driemond is €1.022.000. Dat komt neer op circa €3.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Stammerdijk 28 zich tot de wijk Landelijk gebied Driemond?

Lange Stammerdijk 28 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Landelijk gebied Driemond. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 97 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Stammerdijk 28?

Lange Stammerdijk 28 is een woonhuis in Landelijk gebied Driemond, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lange Stammerdijk 28 vergeleken met de buurt?

Lange Stammerdijk 28 heeft 300 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 1325 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Landelijk gebied Driemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.022.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Stammerdijk 28 en wat betekent dat?

Lange Stammerdijk 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Stammerdijk 28?

Lange Stammerdijk 28 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Landelijk gebied Driemond?

De wijk Landelijk gebied Driemond in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.022.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landelijk gebied Driemond?