Streetview Burgemeester Bletzstraat 16 A Amsterdam

Burgemeester Bletzstraat 16 A, 1109 AL Amsterdam

50 m² Bouwjaar 1926 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Burgemeester Bletzstraat 16 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
135 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Bletzstraat 16 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Bletzstraat 16 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1540 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Dorp Driemond
58% Koopwoningen
4.485 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Bletzstraat 16 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Bletzstraat 16 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Bletzstraat 16 A?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp Driemond is €444.000. Dat komt neer op circa €8.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Bletzstraat 16 A zich tot de wijk Dorp Driemond?

Burgemeester Bletzstraat 16 A is een appartement van 50 m² in de wijk Dorp Driemond. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Bletzstraat 16 A?

Burgemeester Bletzstraat 16 A is een appartement in Dorp Driemond, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Bletzstraat 16 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester Bletzstraat 16 A heeft 50 m² woonoppervlakte en 135 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dorp Driemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Bletzstraat 16 A en wat betekent dat?

Burgemeester Bletzstraat 16 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Burgemeester Bletzstraat 16 A?

Burgemeester Bletzstraat 16 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Driemond?

De wijk Dorp Driemond in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Driemond?

Vanuit Burgemeester Bletzstraat 16 A in Dorp Driemond bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.