Maisonnette J. Kruiswijkhof 13 Amsterdam

J. Kruiswijkhof 13, 1109 AD Amsterdam

72 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 2 slaapkamers Label B

J. Kruiswijkhof 13 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan water, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor J. Kruiswijkhof 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J. Kruiswijkhof 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
86.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1540 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Dorp Driemond
58% Koopwoningen
4.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J. Kruiswijkhof 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over J. Kruiswijkhof 13

Wat is de geschatte woningwaarde van J. Kruiswijkhof 13?

De prijsindicatie voor J. Kruiswijkhof 13 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Driemond is €444.000. Dat komt neer op circa €6.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J. Kruiswijkhof 13 zich tot de wijk Dorp Driemond?

J. Kruiswijkhof 13 is een maisonnette van 72 m² in de wijk Dorp Driemond. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J. Kruiswijkhof 13?

J. Kruiswijkhof 13 is een maisonnette in Dorp Driemond, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is J. Kruiswijkhof 13 vergeleken met de buurt?

J. Kruiswijkhof 13 heeft 72 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Dorp Driemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J. Kruiswijkhof 13 en wat betekent dat?

J. Kruiswijkhof 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J. Kruiswijkhof 13?

J. Kruiswijkhof 13 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Driemond?

De wijk Dorp Driemond in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Driemond?

Vanuit J. Kruiswijkhof 13 in Dorp Driemond bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.