Streetview J. Kruiswijkhof 10 Amsterdam

J. Kruiswijkhof 10, 1109 AD Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1988

J. Kruiswijkhof 10 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
71 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor J. Kruiswijkhof 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1540 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Dorp Driemond
58% Koopwoningen
4.485 Inwoners per km²

Locatie van J. Kruiswijkhof 10

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over J. Kruiswijkhof 10

Wat is de geschatte woningwaarde van J. Kruiswijkhof 10?

De prijsindicatie voor J. Kruiswijkhof 10 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Driemond is €444.000. Dat komt neer op circa €6.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J. Kruiswijkhof 10 zich tot de wijk Dorp Driemond?

J. Kruiswijkhof 10 is een appartement van 71 m² in de wijk Dorp Driemond. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J. Kruiswijkhof 10?

J. Kruiswijkhof 10 is een appartement in Dorp Driemond, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is J. Kruiswijkhof 10 vergeleken met de buurt?

J. Kruiswijkhof 10 heeft 71 m² woonoppervlakte. In Dorp Driemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Driemond?

De wijk Dorp Driemond in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Driemond?

Vanuit J. Kruiswijkhof 10 in Dorp Driemond bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp Driemond?

Zorg en onderwijs in de buurt van J. Kruiswijkhof 10: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorp Driemond?

Recreatie nabij Dorp Driemond: restaurant (2.4 km), cafe (2.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van J. Kruiswijkhof 10?