Bovenwoning (appartement) Leksmondhof 138 Amsterdam

Leksmondhof 138, 1108 ET Amsterdam

77 m² Bouwjaar 1979 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Leksmondhof 138 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met metaal
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leksmondhof 138

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leksmondhof 138

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
97.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.17 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3095 Inwoners
1850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1648 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde L-buurt
41% Koopwoningen
4.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leksmondhof 138

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Leksmondhof 138

Wat is de geschatte woningwaarde van Leksmondhof 138?

De prijsindicatie voor Leksmondhof 138 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in L-buurt is €314.000. Dat komt neer op circa €4.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leksmondhof 138 zich tot de wijk L-buurt?

Leksmondhof 138 is een bovenwoning (appartement) van 77 m² in de wijk L-buurt. De buurt telt 1.648 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leksmondhof 138?

Leksmondhof 138 is een bovenwoning (appartement) in L-buurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leksmondhof 138 vergeleken met de buurt?

Leksmondhof 138 heeft 77 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In L-buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leksmondhof 138 en wat betekent dat?

Leksmondhof 138 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leksmondhof 138?

Leksmondhof 138 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in L-buurt?

De wijk L-buurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij L-buurt?

Vanuit Leksmondhof 138 in L-buurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.6 km.