Streetview Soesterberghof 124 Amsterdam

Soesterberghof 124, 1107 GT Amsterdam

23 m² Bouwjaar 1982 Label B

Soesterberghof 124 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 23 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
23 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Soesterberghof 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soesterberghof 124

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
97.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1530 Inwoners
945 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Reigersbos 2
36% Koopwoningen
8.331 Inwoners per km²

Locatie van Soesterberghof 124

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Soesterberghof 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Soesterberghof 124?

De gemiddelde woningwaarde in Reigersbos 2 is €274.000. Dat komt neer op circa €11.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soesterberghof 124 zich tot de wijk Reigersbos 2?

Soesterberghof 124 is een appartement van 23 m² in de wijk Reigersbos 2. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soesterberghof 124?

Soesterberghof 124 is een appartement in Reigersbos 2, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Soesterberghof 124 vergeleken met de buurt?

Soesterberghof 124 heeft 23 m² woonoppervlakte. In Reigersbos 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soesterberghof 124 en wat betekent dat?

Soesterberghof 124 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.29 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Reigersbos 2?

De wijk Reigersbos 2 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reigersbos 2?

Vanuit Soesterberghof 124 in Reigersbos 2 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Reigersbos 2?

Zorg en onderwijs in de buurt van Soesterberghof 124: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.9 km.