Tussenwoning (hofjeswoning) Lambert Rimastraat 58 Amsterdam

Lambert Rimastraat 58, 1106 ZT Amsterdam

114 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Lambert Rimastraat 58 is een tussenwoning (hofjeswoning) in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 97 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
97 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €545.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lambert Rimastraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lambert Rimastraat 58

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel, heteluchtverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3195 Inwoners
1415 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Gein 3
96% Koopwoningen
5.036 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lambert Rimastraat 58

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lambert Rimastraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Lambert Rimastraat 58?

De prijsindicatie voor Lambert Rimastraat 58 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 3 is €431.000. Dat komt neer op circa €3.781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lambert Rimastraat 58 zich tot de wijk Gein 3?

Lambert Rimastraat 58 is een tussenwoning (hofjeswoning) van 114 m² in de wijk Gein 3. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lambert Rimastraat 58?

Lambert Rimastraat 58 is een tussenwoning (hofjeswoning) in Gein 3, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lambert Rimastraat 58 vergeleken met de buurt?

Lambert Rimastraat 58 heeft 114 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Het perceel is 97 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gein 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lambert Rimastraat 58 en wat betekent dat?

Lambert Rimastraat 58 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Lambert Rimastraat 58?

Lambert Rimastraat 58 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Gein 3?

De wijk Gein 3 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gein 3?

Vanuit Lambert Rimastraat 58 in Gein 3 bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.