Benedenwoning Ommerenhof 58 Amsterdam

Ommerenhof 58, 1106 XL Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1976 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Ommerenhof 58 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
234 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ommerenhof 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ommerenhof 58

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4265 Inwoners
2060 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1846 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Holendrecht-Zuid
12% Koopwoningen
11.548 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ommerenhof 58

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ommerenhof 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Ommerenhof 58?

De prijsindicatie voor Ommerenhof 58 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Holendrecht-Zuid is €311.000. Dat komt neer op circa €4.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ommerenhof 58 zich tot de wijk Holendrecht-Zuid?

Ommerenhof 58 is een benedenwoning van 71 m² in de wijk Holendrecht-Zuid. De buurt telt 1.846 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.548 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ommerenhof 58?

Ommerenhof 58 is een benedenwoning in Holendrecht-Zuid, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ommerenhof 58 vergeleken met de buurt?

Ommerenhof 58 heeft 71 m² woonoppervlakte en 234 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Holendrecht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ommerenhof 58 en wat betekent dat?

Ommerenhof 58 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ommerenhof 58?

Ommerenhof 58 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Holendrecht-Zuid?

De wijk Holendrecht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holendrecht-Zuid?

Vanuit Ommerenhof 58 in Holendrecht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.